Jako Instytut oferujemy szkolenia zarówno instytucjom, jak i osobom prywatnym.

 

Szkolenie dla profesjonalistów: Biochemia wg dr Schuesslera, Edycja 4.

 Kurs Biochemia ulotka Edycja 4. 

   

Dostępne webinary

 Dostepne webinary 

 

Szkolenie dla profesjonalistów: "Biochemia wg dr Schuesslera"

 Kurs Biochemia ulotka 2022 Wiosna 

 

REFLEKSJE NIEKTÓRYCH UCZESTNIKÓW PO SZKOLENIU:

"Niespotykane jest, żeby wykładowca ujął w swoich wykładach tyle wartościowych informacji, które świadczą o wysokim poziomie świadomości i trosce o kursantów. Dla mnie to zaszczyt być na Pani kursie dla profesjonalistów, dotyczącym stosowania Soli Schuesslera". Aneta W.

 

"Jestem Pani wdzięczna, że mogę uczestniczyć w szkoleniu. Jest Pani dla mnie ‘słonecznym nauczycielem’, a sole Schuesslera drogą do głębszych warstw mojej psychiki, ciała i jeszcze głębiej DUCHA". Elżbieta G.

 

"Dziękuję Ci za przekazaną SERCEM wiedzę i warszawskie spotkanie. Dwumiesięczna podróż z Tobą była cudem wynoszącym na nowe poziomy świadomości". Katarzyna I.

 

"Przy okazji podzielę się moim ostatnim doświadczeniem z ‘schuesslerowania’.
Osoba po covidzie nie mogła dojść do siebie, trzy mocne serie antybiotyków, przez miesiąc przyjmowanie zastrzyków przeciwzakrzepowych. Zdiagnozowana autoagresja i Hashimoto.
Zaproponowałam jej na odtrucie mieszankę na oczyszczenie krwi – z przepisu z naszego kursu. Po tygodniu ustąpiły bóle głowy, które miała od kilku lat. Po dwóch miesiącach – zadzwoniła, że zrobiła badania krwi i wszystkie wyniki ma idealne! Nawet nie brała soli pod tarczycę.
Byłam w szoku! Serce rośnie jak widać takie efekty. Polecam sole wszystkim znajomym i mniej znajomym :)". Justyna R.

 

"Po pierwsze, podobnie jak wszyscy uczestnicy szkolenia chciałbym podziękować za Pani ogromną wiedzę i wkładane Serce, które towarzyszą Pani wystąpieniom. Jeszcze nikt tak jasno i przejrzyście nie poprowadził wykładu z tematu fizyki kwantowej. Jestem pod ogromnym wrażeniem...
Chciałbym na zakończenie tego cyklu podziękować Pani, za tę cudowną podróż na ‘ciemną stronę księżyca’, gdyż funkcje biochemiczne człowieka są dla nas ludzi podpartych tylko anatomicznym zrozumieniem człowieka innym światem. Dziękuję za ogrom przekazanej wiedzy, inspiracje do dalszego kształcenia się i poszerzania horyzontów wiedzy.
Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym przekazie". Marek M.

   

 

Webinar: „Podstawowe i dodatkowe sole Schuesslera dla amatorów”

 Podstawowe i dodatkowe sole Schuesslera dla amatorów

 

  

Szkolenie dla profesjonalistów z zakresu Biochemii dr Schuesslera

Od stycznia 2021 r.planowane jest szkolenie dla profesjonalistów z zakresu Biochemii dr Schuesslera. Obejmować będzie 4 weekendy (po 15 godzin zegarowych) + egzamin certfikujący. 2 weekendy odbędą się w trybie stacjonarnym (ze względu na konieczność praktyki analizy twarzy), 2 spotkania w trybie on-line.

 

Zostało niewiele miejsc wolnych, w związku z czym uruchamiamy listę rezerwową i rozpatrujemy ewentualność uruchomienia 2. naboru.


W celu uzyskania bliższych informacji, zapraszamy do kontaktu:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie:665-113-711

 

  

Szkolenie specjalistyczne: "Biochemia dr Schuesslera - sole podstawowe i dodatkowe".

Dedykowane jest pracownikom aptek, firm farmaceutycznych, terapeutom, osobom pracującym w obszarze wellness.Obejmuje 60 godzin zegarowych.

 

W programie:

  1. Podstawy i rozwój biochemii dr Schuesslera.
  2. Znaczenie minerałów w ludzkim organizmie.
  3. 25 soli dr Schuesslera - działanie na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej.
  4. Zewnętrzne stosowanie soli (maści, kąpiele, okłady)
  5. Analiza twarzy.
  6. Propozycje gotowych receptur w poszczególnych jednostkach chorobowych.

 

Szkolenie: "Biochemia dr Schuesslera sposobem na osiągnięcie równowagi"

Dedykowane wszystkim, którzy biorą odpowiedzialność za własne zdrowie w swoje ręce, zainteresowanym holistycznymi metodami leczenia, borykającymi się z różnego rodzaju dolegliwościami. Szkolenie obejmuje 10 godzin zegarowych.

 

W programie:

  1. Rozwój biochemii dr Schuesslera.
  2. 12 soli podstawowych-działanie na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej.
  3. Analiza twarzy.
  4. Propozycje gotowych receptur w wybranych jednostkach chorobowych.

W celu umówienia terminu szkolenia zachęcamy do kontaktu.

 

Instytucja szkoleniowa wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych po nr ewidencyjnym: 2.02/00223/2020